Спільне звернення Асоціації міст України та Української Ліги сприяння розвитку паліативної і хоспісної допомоги

 

Спільне звернення Асоціації міст України та Української Ліги сприяння розвитку паліативної і хоспісної допомоги

На засіданні Правління Української Ліги сприяння розвитку паліативної і хоспісної допомоги за участю представників Асоціації міст України розглядалось питання підтримки розвитку паліативної і хоспісної допомоги в містах, за результатами якого було прийнято Спільне звернення до міських голів.

АМУ звертається до міських голів з пропозицією зробити широкий аналіз стану справ у вашому місті щодо ситуації з паліативною допомогою та потребами в ній. На основі цього аналізу муніципальна влада могла б розробити та реалізувати план налагодження паліативної допомоги, а також створити Координаційну раду за участю представників управління  охорони здоров`я, представників управління соціального захисту населення, представників Ліги та громадськості задля єдиного підходу у сприянні  розвитку паліативної допомоги.

З текстом звернення прошу ознайомитись тут:

images/stories/Illustr/hospis_letter.pdf

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>