Звернення до преси

Шановні колеги!

Висловлюємо Вам свою повагу за ті добрі справи, які ви робите на благо нашого народу та держави.

Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги в день Європейського дня пацієнта звернулася з відкритим Зверненням до Президента України Віктора Януковича, прем’єр-міністра Миколи Азарова, та низки відповідних відомств з пропозицією сприяти створенню в Україні системи допомоги безнадійно хворим.

В Україні щорічно близько 500 тис невиліковно хворих, — говориться у зверненні – не отримують ефективного й своєчасного знеболення та належної паліативної допомоги.

«Українська ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги» основним завданням вбачає впровадження стандартів паліативної і хоспісної допомоги, збільшення кількості спеціалізованих закладів для безнадійно хворих, забезпечення їх на законодавчому рівні достатньою кількістю знеболюючих препаратів, пропаганду принципів гуманності і співчуття.

З повагою, Прес-служба УЛС

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>